راهنمای خرید

هزینه ارسال از طریق پیک و پست پیشتاز مستقیما توسط مشتری در مرحله ثبت سفارش همراه با محصولات خریداری شده پرداخت می شود و هیچ گونه هزینه اضافی در بر ندارد، ارسال از طریق تیپاکس و باربری به صورت پس کرایه میباشد و سمی کالکشن هیچ دخالتی در مبلغ محاسبه شده توسط آن سازمان ندارد، همچنین برای ارسال از طریق باربری که توسط شخص خریدار درخواست می شود سمی کالکشن هیچ گونه مسئولیتی اعم از دیر رسیدن بار، مفقودی اقلام یا بسته سفارش، آسیب دیدگی و خرابی و ضربه خوردن هنگام حمل و نقل ندارد و هزینه ارسال پیک تا باربری مورد نظر به عهده مشتری میباشد.

سمی کالکشن همواره میکوشد تا کلیه سفارش‏‌ها در نهایت صحت و بدون هیچگونه آسیب به دست مشتریان خود در سراسر کشور برساند. همه مرسولات با بسته بندی استاندارد، به شرکت های حمل و نقل که کاربر خود در مرحله ثبت سفارش انتخاب کرده در زمان مقرر تحویل داده می شود و سپس کد مرسوله و یا تصویر بارنامه به مشتری اعلام میگردد و بروز هر گونه حادثه هنگام حمل و نقل در مسیر و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل است به همین جهت هنگام دریافت بسته ی خود با دقت کافی آن را بررسی و سپس رسید تحویل را امضا فرمایید و در صورت مشاهده هرگونه آسیب و مورد مشکوکی از تحویل بسته خودداری کرده و در اسرع وقت سمی کالکشن را جهت راهنمایی و پیگیری این موضوع مطلع سازید.

 

مرجوعی و لغو سفارش توسط مشتری

 طبق قوانین و مقررات سمی کالکشن در صورتی میتوانید سفارش خود را مرجوع و یا لغو کنید که شرایط شما شامل موارد زیر باشد؛

 

. مشخصات و اطلاعات متنی درج شده در سایت سمی کالکشن با مشخصات واقعی روی جعبه محصول مطابقت نداشته باشد.

توجه: مشخصات کالا را حتما قبل از باز کردن پلمپ شرکت و برچسب گارانتی بررسی فرمایید.

در صورتی که کالا به صورت هدیه و یا هدیه ای همراه آن برای شما ارسال گردید باید ابتدا قبل از بازکردن پلمپ محصول چک و بررسی شود و اگر محصول و یا حتی هدیه ی همراه محصول از پلمپ باز شود از عودت یا مرجوع کالا معذوریم.

همچنین اگر محصولی با استفاده از کد تخفیف خریداری شده باشد و کارشناسان طبق قوانین ذکرشده مرجوعی را تایید کنند با کسر مبلغ کد تخفیف، مبلغ اصل واریزی مشتری به حساب واریز کننده عودت می گردد.

در این صورت مشتری باید حداکثر ظرف 24 ساعت بعد از دریافت سفارش موضوع را به واحد پشتیبانی جهت مرجوع کردن کالا، اطلاع دهد تا در اسرع وقت هماهنگی های لازم جهت عودت کالا صورت گیرد پس از این که محصول به دست مجموعه سمی کالکشن برسد بررسی های لازم توسط کارشناسان شرکت صورت می گیرد و در صورت تایید موضوع با توجه به درخواست شخص مشتری مبلغ سفارش عودت و یا محصول جدیدی برای ایشان ارسال می گردد که در این صورت هزینه نقل و انتقال به عهده سمی کالکشن می باشد